Zlepšuje
imunitný systém vášho domáceho miláčika

Prípravok PetImune bol vyvinutý ako prírodný výživový doplnok s glykoživinami na podporu optimálneho zdravia vášho domáceho miláčika posilnením jeho imunitného systému. Prípravok PetImune obsahuje BioBran – patentovanú zlúčeninu arabinoxylánu, ktorá sa u ľudí už roky úspešne používa na zlepšenie vyčerpaného imunitného systému. Vyrába sa z ryžových otrúb, ktoré sa enzymaticky rozkladajú na malé molekuly pre optimálnu absorpciu.

banner-img
O spoločnosti DHD Europe Ltd.

Kvalita z Japonska

Filozofiou spoločnosti DHD Europe je prispievať k zdraviu ľudí a zvierat čo najbezpečnejším spôsobom. Vyvíjame jedinečné prírodné potravinárske výrobky s funkciami prospešnými pre zdravie. Sme mladý a dynamický tím, ktorý sa špecializuje na výrobu prírodných výživových doplnkov.

ZDRAVÝ ŽIVOT V HARMÓNII S PRÍRODOU

about
KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Hlavné výhody prípravku PetImune

Ľahko sa vstrebáva

Prípravok PetImune sa veľmi ľahko vstrebáva do organizmu počas bežných procesov trávenia.

Rýchle pôsobenie

Účinky prípravku PetImunu na posilnenie imunity (teda účinnosť imunomodulácie) nastupujú už po niekoľkých dňoch.

Nespôsobuje hyporesponzivitu

Oproti väčšine iných výživových doplnkov a imunomodulátorov účinnosť tohto prípravku po určitom čase neklesá. To znamená, že prípravok PetImune je veľmi účinný aj pri dlhodobom používaní.

Prírodný, bez GMO

Prípravok PetImune je prírodný výživový doplnok vyrobený z ryžových otrúb a enzýmov huby Shiitake. Nie je to liek, syntetická chemická látka ani geneticky modifikovaný produkt.

Netoxický

Je klinicky dokázané, že prípravok PetImune je úplne netoxický, a to aj v extrémne vysokých dávkach (dávka znížená podľa telesnej hmotnosti).

Podložený výskumom

Zlúčenina arabinoxylánu z ryžových otrúb bola (a stále je) predmetom vedeckého a klinického výskumu v Japonsku, v USA aj v Európe.

INFORMÁCIE O VÝROBKU

Prípravok PetImune

Prípravok PetImune posilňuje imunitný systém zvyšovaním aktivity lymfocytov - B-buniek, T-buniek a najmä NK buniek (prirodzené zabíjačské bunky). B-bunky produkujú protilátky, zatiaľ čo T- a NK-bunky ničia bunky infikované vírusmi a rakovinové bunky. Za optimálnych podmienok dokáže jediná NK-bunka počas svojho života zabiť až 27 rakovinových buniek.

Každé balenie obsahuje: 250 mg účinnej látky BioBran/MGN-3. Dostupné balenie: 30 vrecúšok v škatuľke. Zloženie: Fytopolysacharid (BioBran), dextrín/mikrokryštalická celulóza, modifikovaný škrob, fosforečnan vápenatý. Odporúčaná denná dávka: Na dosiahnutie optimálnych výsledkov pridajte 1 vrecúško denne na 5 kg telesnej hmotnosti vášho domáceho miláčika a zmiešajte s jeho krmivom. Krajina pôvodu: Japonsko.

app-img
Staňte sa naším distribútorom

Ak sa vám výrobok páči, neváhajte a kontaktujte nás!


Staňte sa naším distribútorom

free-trial